Projekt- 10 dní/ Den první*

23. února 2013 v 19:00 | El |  my diary
Den první- Deset věcí, které by ste v tuto chvíli chtěi říct deseti různým lidem.
Den druhý- Devět faktů o tobě.
Den třetí- Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.
Den čtvrtý- Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý- Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.
Den šestý- Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají. (bez jakéhokoliv pořadí)
Den sedmý- Čtyři věci, o tě dokáží znechutit.
Den osmý- Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý- Dva obrázky, které v tuto chvíli vystihují tvůj život.
Den desátý- Jedna zpověď

Osoba č.1- Děkuji ti za to, že tě mám. Bez tebe bych snad ani nebyla. Jsi má druhá polovička. Pomůžeš mi, když mám problém a dokážeš mě rozesmát i v těch nejhorších chvílích mého života. Jsi ukázková pravá přítelkyně.
Osoba č. 2- Jen to nejlepší. I když mě to ještě pořád bolí, nechci tě ztratit. To, co jsme spolu prožili nikdy nezapomenu. Milovala jsem tě, ale asi nám to spolu nebylo souzený.
Osoba č. 3- Jsi mrcha. Je zvláštní, jak se z kamarádyky může vyklubat taková potvora! Kvůli tobě se mi všechno sesypalo!! Už tě nikdy nechci ani vidět. Ale vlastně ti musím poděkovat. Díky tobě si už dává pozor na to, komu se svěří se svými největšími tajemstvími.
Osoba č. 4- Ne, nesedím celé dny jen u počítače, paní profesorko! To, že matematiku, kterou vy "vysvětlujete" a já ji společně s většinou třídy nechápu ještě neznamen, že celé dny vysedávám jenom u počítače a seši an neotevřu.
Osoba č. 5- Chci být jako ty, mami. Obdivuju, jak mluvíš s lidmi, jak si vždy dokážeš se vším poradit a jak mi vždy dokážeš se vším pomoci. Doufám, že jednou budu aspoň z poloviny tak dobrá máma, jako jsi ty pro mě.
Osoba č. 6- Plýtvat si svůj slovník zrovna na tobě je zbytečné mrhání! Někdy bych chtěla zažít exkurzi do tvýho mozku. Hrozně by mě totiž zajímalo, jak někdo tak neodolatelný a vtipný může být takovej bezcitnej hajzl. (omlouvám se za ty sprostá slova) Zahrál jsi to na mě opravdu přesvědčivě. Skoro jsem ti uvěřila, že mě máš rád.
Osoba č. 7- Snad se ti tam nahoře líbí. Hrozně mě mrzí to, co se ti stalo. Strašně mě to sebralo a to jsme si ani nebyly moc blízké. Všem nám moc chybíš...
Osoba č. 8- Díky za ten smích, díky kterému neusínám při hodinách. Lepší spolužačku si člověk ani nemůže přát. Ty naše kecy, by si někdo měl zapisovat. S tebou se nikdy nenudím! :D
Osoba č. 9- Promiň. Omlouvám se za to, co jsem ti tehdy řekla. Jsem ráda, že se to vysvětlilo a teď je to mezi náma dobrý, ale i tak mě to moc mrzí.
Osoba č. 10- Líbíš se mi. A ani nevíš jak, jenže s klukem sem ještě nikdy neměla takové přátelské pouto jako s tebou. Nechci to pokazit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog?

Ano, líbí. 65.7% (46)
Jde to, ale moc často tu asi nebudu. 24.3% (17)
Ne, je to hrůza! 10% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama